Tusze HP 301 – napełnianie i regeneracja

Napełnianie i regeneracja tuszy serii HP 301 jest łatwe i nie powinno sprawić nikomu trudności. Aby ponownie napełnić zużyty pojemnik z tuszem HP 301 będziemy potrzebowali specjalny zestaw do regeneracji. Takie zestawy produkuje wiele firm i moim zdaniem niewiele się one od siebie różnią. Każdy z nich jest wyposażony w szczegółową instrukcję jak zregenerować zużyty pojemnik z tuszem. Zależnie od zestawu i ilości tuszu, który zakupimy może on wystarczyć na od 2 do nawet 10 ponownych napełnień pojemników. Osobny zestaw kupujemy dla pojemnika z czarnym tuszem i osobny dla tuszu HP 301 kolorowego. Warto też zaznaczyć, że nie ma znaczenia czy korzystamy z tuszu HP 301 w wersji standardowej, czy też powiększonego HP 301 XL – proces jego regeneracji wygląda tak samo.

Zestawy do napełniania tuszy możesz np. znaleźć na Skąpcu – tutaj.

Poniżej filmik przedstawiający proces regeneracji tuszy HP 301:

3 komentarze do “Tusze HP 301 – napełnianie i regeneracja”

  1. Napełnianie tuszy hp301 jest naprawdę łatwe. Ja swój czarny tusz hp 301 napełniałem już chyba 8 razy i ciągle jakość druku jest dla mnie zadowalająca. Choć trzeba przyznać, że idealna już nie jest.

  2. Wszystko super tylko trzeba jeszcze go w drukarce zresetować, a HP poprawiło zabezpieczenia. Ja swojej z serii 2540 jeszcze nie potrafię zresetować

  3. Chę napełnić swoje tusze ale dowiedziałem się że do mojej drukarki HP1050 istnieją 2 typy kartridży Znalazłem instrukcję napełniania HP301 CH562W a moje to HP301 CH562E Skąd mam wiedzieć w które otwory wlewąć odpowiednie kolory atramentu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.